Курсови ръководители по специалности и курсове през учебната 2016 - 2017 година

I. ОКС "Бакалавър"

  1. Социална педагогика:
    • 1 курс - ас. Елена Кондева
    • 2 курс - доц. д-р Веска Гювийска
    • 3 курс - доц. д-р Николай Цанков
    • 4 курс - гл. ас. д-р Юлияна Ковачка
  2. Педагогика и образователен мениджмънт:
    • 1 курс - ас. д-р Марияна Шехова
    • 2 курс - проф. д-р Невена Филипова
    • 3 курс - доц. д-р Снежана Попова
    • 4 курс - доц. д-р Лидия Цветанова-Чурукова
  3. Специална педагогика:
    • 1 курс - ас. Мария Каменичка
    • 2 курс - доц. д-р Мая Сотирова
    • 3 курс - гл. ас. д-р Милена Левунлиева
    • 4 курс - доц. д-р Пелагия Терзийска
  4. Физическо възпитание и спорт:
    • 1 курс - гл. ас. д-р Невяна Докова
    • 2 курс - ас. д-р Стефан Кинов
    • 3 курс - доц. д-р Даниела Томова
    • 4 курс - ас. д-р Илия Канелов
  5. Специалности ППЧЕ, НУПЧЕ, ПНУП:
    • 1 курс - гл. ас. д-р Ангел Ангелов
  6. Специалности ППЧЕ, НУПЧЕ, ПНУП:
    • 2 курс - гл. ас. д-р Славейка Златева
  7. Специалност Предучилищна педагогика и чужд език:
    • 3 курс и 4 курс - доц. д-р Веска Вардарева
  8. Специалност Начална училищна педагогика и чужд език:
    • 3 курс и 4 курс - доц. д-р Красимира Марулевска
  9. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /РО/:
    • 3 курс и 4 курс - доц. д-р Нино Михайлов
  10. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /ЗО/:
    • 1 курс и 2 курс - ас. Пламен Иванов
  11. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /ЗО/:
    • 3 курс и 4 курс - ас. Валентина Чилева

II. ОКС "Магистър"

  1. Образователен мениджмънт /на български език/:
    • проф. д-р Ваня Георгиева
    • ас. д-р Марияна Шехова-Канелова
  2. Образователен мениджмънт /на английски език/:
    • проф. д-р Ваня Георгиева
    • ас. Елена Кондева
  3. Специална педагогика /на български език/:
    • доц. д-р Пелагия Терзийска
    • гл. ас. д-р Милена Левунлиева
  4. Специална педагогика /на английски език/:
    • доц. д-р Пелагия Терзийска
    • ас. Елена Кондева
  5. Социална превенция и консултиране:
    • доц. д-р Снежана Попова
  6. Информационни технологии при обучението в НУВ:
    • доц. д-р Лидия Цветанова-Чурукова
  7. Педагогика за надарени деца:
    • доц. д-р Веска Гювийска
  8. Предучилищна педагогика - научен ръководител проф. дн Йордан Колев, административен отговорник - гл. ас. д-р Блага Джорова
  9. Начална училищна педагогика - научен ръководител и административен отговорник доц. д-р Янка Стоименова
  10. Предучилищна и начална училищна педагогика - научен ръководител     проф. дн Елка Янакиева, административен отговорник - гл. ас. Ангел Ангелов
  11. Педагогическо взаимодействие с деца с проблемно поведение - доц. д-р Мариана Балабанова
  12. Предучилищна музикална педагогика:
    • доц. д-р Веска Вардарева
  13. Интеркултурно образование:
    • доц. д-р Анастасия Пашова
  14. 14. Физическо възпитание и спорт:
    • доц. д-р Даниела Томова

 

Последна промяна: 2017-04-12