Преподавателите - групови отговорници по курсове и специалности както следва:

 

I. ОКС "Бакалавър"

1. Социална педагогика:

  • I курс - гл. ас. д-р Юлияна Ковачка
  • II курс - ас. Елена Кондева
  • III курс - гл. ас. д-р Марияна Шехова
  • IV курс - доц. д-р Николай Цанков

2. Педагогика и образователен мениджмънт:

  • I курс - доц. д. н. Лидия Цветанова-Чурукова
  • II курс - доц. д-р Веска Гювийска
  • III курс - проф. д-р Невена Филипова
  • IV курс - доц. д-р Снежана Попова

3. Специална педагогика:

  • I курс - доц. д-р Пелагия Терзийска
  • II курс - ас. Мария Младенова
  • III курс - доц. д-р Мая Сотирова
  • IV курс - гл. ас. д-р Милена Левунлиева

4. Физическо възпитание и спорт:

  • I курс - гл. ас. д-р Илия Канелов
  • II курс - гл. ас. д-р Невяна Докова
  • III курс - гл. ас. д-р Стефан Кинов
  • IV курс - доц. д-р Даниела Томова

5. Специалности ППЧЕ, НУПЧЕ, ПНУП:

  • I курс - доц. д-р София Дерменджиева

6. Специалности ППЧЕ, НУПЧЕ, ПНУП:

  • II курс - гл. ас. д-р Славейка Златева

7. Специалност Предучилищна педагогика и чужд език:

  • III курс и IV курс - доц. д-р Веска Вардарева

8. Специалност Начална училищна педагогика и чужд език:

  • III курс и IV курс - доц. д-р Красимира Марулевска

9. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /РО/:

  • III курс и IV курс - доц. д-р Нино Михайлов

10. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /ЗО/:

  • I курс и II курс - ас. д-р Цветомира Иванова

11. Специалност Предучилищна и начална училищна педагогика /ЗО/:

  • III курс и IV курс - ас. д-р Валентина Чилева

 

II. ОКС "Магистър"

  1. 1. Образователен мениджмънт /на български език/:
  • проф. д-р Ваня Георгиева
  • гл. ас. д-р Марияна Шехова-Канелова
  1. 2. Образователен мениджмънт /на английски език/:
  • проф. д-р Ваня Георгиева
  • ас. Елена Кондева
  1. 3. Специална педагогика /на български език/:
  • доц. д-р Пелагия Терзийска
  • гл. ас. д-р Милена Левунлиева
  1. 4. Специална педагогика /на английски език/:
  • доц. д-р Пелагия Терзийска
  • ас. Елена Кондева
  1. 5. Социална превенция и консултиране:
  • доц. д-р Снежана Попова
  1. 6. Информационни технологии при обучението в НУВ:
  • доц. д-р Лидия Цветанова-Чурукова
  1. 7. Педагогика за надарени деца:
  • доц. д-р Веска Гювийска
  1. 8. Предучилищна педагогика - научен ръководител проф. д.н. Елка Янакиева, административен отговорник - гл. ас. д-р Блага Джорова
  2. 9. Начална училищна педагогика - научен ръководител и административен отговорник доц. д-р Янка Стоименова
  3. 10. Предучилищна и начална училищна педагогика - научен ръководител и административен отговорник - доц. д-р София Дерменджиева
  4. 11. Педагогическо взаимодействие с деца с проблемно поведение - научен ръководител и административен отговорник доц. д-р Мариана Балабанова
  5. 12. Предучилищна музикална педагогика:
  • доц. д-р Веска Вардарева
  1. 13. Интеркултурно образование:
  • доц. д-р Анастасия Пашова
  1. 14. Физическо възпитание и спорт:
  • доц. д-р Даниела Томова

 

 

 

Последна промяна: 2018-06-06